• Print
close
Breaking news

Myślałem, że 2017 rok będzie taki sam, jeśli chodzi o problemy, przeżycia ...read more Sie­dzia­łem już drugi mie­siąc w szpi­talu. Kilka tysięcy kilo­me­tr...read more W POPRZEDNIEJ CZĘŚCI „Za dwie godziny spo­tka­nie, a ja nie gotowy. K...read more

Z radością do dzieci!

Witajcie! Wielu ludzi spędza te święta z rodziną lub z kimś bliskim. Przygotowują się do nadchodzących świąt. Każdego z nas ogarnia szał zakupowy. Tu trzeba prezenty kupić, tam jakieś ozdoby. I tak co roku.

Nie dawno natrafiłem na naprawdę ciekawy wpis na blogu o ciekawej akcji. Akcja polega na wysłaniu świątecznej kartki dla wybranego domu dziecka lub innego podobnego miejsca. Przecież nie każdego stać na kupienie tym dzieciom jakiś zabawek lub gadżetów. Dlatego jest to świetna alternatywa. No i pomyślałem, że też chce dołączyć do tak mega akcji jaką wymyśli blogerzy.

Wysłałem zaproszenia na grupie na Facebook’u i pojechałem kupić piękne kartki. No jak zawsze żadna mi się nie podobała, a byle jakiej nie kupię. Po kilku godzinach zmagań wybrałem te najlepsze i najpiękniejsze, bo należy się tym dzieciakom 😉 Kartki już prawie są gotowe do wysyłki. Zostałem zaakceptowany na grupie no i zacząłem wypisywać adresy i życzenia. No, ale życzenia nie mogły być byle jakie i tu kolejna godzina myślenia. Kilka godzin refleksji i skończyłem. Teraz tylko muszę się wybrać na pocztę!

0c45e8be-0802-4e2d-a4f9-8b6777bfbb1c

Mam nadzieję, że chodź trochę umilę im te święta. Oczywiście zapraszam Was do tego samego! Bo nie każdy ma szansę spędzać czas ze swoją rodziną lub w gronie bliskich mu osób.


 

Aby dołączyć do akcji musicie dołączyć do grupy na Facebook’u i tam znajdziecie adresy do wysyłki kartek 🙂
GRUPA NA FB

Jeśli już uczestniczycie w jakiś akcjach napiszcie! Ja chętnie poczytam 🙂

Facebooktwitter

7 komentarzy

7 komentarzy

 • avatar image
  Sara Flemour
  6 grudnia 2015 Reply

  Cudownie, że bierzesz udział w takich akcjach :) Dziękuję za informację o tej, na pewno wezmę w niej udział :)

 • avatar image
  Paula
  6 grudnia 2015 Reply

  wow ! Super ! Dołącze się napewno ! <3

 • avatar image
  Mateusz Jaworowicz
  6 grudnia 2015 Reply

  Na Pewno się dołącze :) dzięki za info o akcji - jak dobrze, że mam ustawione powiadomienia na wszystkie moje główne skrzynki o nowym poście bo niechcący bym przegapił. Pokaż jak wyglądają życzenia :D

 • avatar image
  MartynaKrysinska
  7 grudnia 2015 Reply

  Ja kartki z listami także już wysłałam :D Ogólnie świetna akcja, fajnie że każdy z nas w tak prosty sposób może pomóc :)

Leave a reply

Post your comment
Enter your name
Your e-mail address

Story Page