• Print
close
Breaking news

Myślałem, że 2017 rok będzie taki sam, jeśli chodzi o problemy, przeżycia ...read more Sie­dzia­łem już drugi mie­siąc w szpi­talu. Kilka tysięcy kilo­me­tr...read more W POPRZEDNIEJ CZĘŚCI „Za dwie godziny spo­tka­nie, a ja nie gotowy. K...read more

Ta Książka Cię Kocha

Witajcie! Mam  dla Was recenzję wyśmienitej książki. Wpadła w moje ręce przypadkowo. Szukałem jakiejś ciekawej książki na prezent  dla koleżanki. Szukając w tych regałach znalazłem „Ta książka Cię kocha” Pewdiepie’a. W życiu bym nie kupił tej książki, ale jak zobaczyłem co jest napisane w środku zacząłem się śmiać na cały empik.

Kto to jest Pewdiepie ?

pewdiepie

Tak na prawdę to Felix Kjellberg. Jest to szwedzki komentator gier oraz znany youtuber który posiada ponad 40 milionów subskrypcji. Popularność zdobył dzięki serii z gry Amnesia: Mroczny obłęd oraz dzięki jego reakcjom na zjawiska występujące w tej grze. Uznawany jest za jednego z najbardziej wpływowych ludzi na świecie.

Tak na prawdę nigdy go nie oglądałem. Od razu stwierdziłem kolejny nudy youtuber, ale się jednak myliłem i to porządnie. Jego filmiki na prawdę wciągają, a książka jeszcze bardziej !

2015-10-25 10.57.09

Coś więcej o książce!

„Ta książka Cię kocha” posiada 256 stron i kosztuje jedyne 34,99 zł. Od razu mówię, że warto. Pewdiepie łamie w tej książce wszystkie stereotypy. Uświadamia nas, że nie warto być sztywnym i ponurym. Zamieścił w niej pełno życiowych rad napisanych w przezabawny sposób oraz najbardziej znane cytaty z jego wypowiedzi. Oczywiście cała książka jest wypełniona śmiesznymi i kontrowersyjnymi obrazkami. „Jest to książka dla ery internetowej” jak powiedział. Myślę, że każdemu przypadnie do gustu !


Dzisiaj króciutka recenzja książki. W najbliższą sobotę możecie się spodziewać kolejnej części „Czerwonego Autobusu”. Do zobaczenia !  

Facebooktwitter

Show 1 Comment

1 Comment

  • avatar image
    Mateusz@Turysta
    25 października 2015 Reply

    Zobacz jeszcze książkę "cokolwiek myślisz pomyśl odwrotnie" tez niezła i fajnie zrobiona, jednak najbardziej lubiana przeze mnie ma ponad 100 stron, była bestsellerem w Amazonie bardzo długo "co kobiety wiedzą o mężczyznach" a tam ponad 100 pustych kartek ;)

Leave a reply

Post your comment
Enter your name
Your e-mail address

Story Page