close
Breaking news

Myślałem, że 2017 rok będzie taki sam, jeśli chodzi o problemy, przeżycia ...read more Sie­dzia­łem już drugi mie­siąc w szpi­talu. Kilka tysięcy kilo­me­tr...read more W POPRZEDNIEJ CZĘŚCI „Za dwie godziny spo­tka­nie, a ja nie gotowy. K...read more

Coś się zaczeło i coś się kończy ( Zmiany)

coś nowegoNowy początek. Nowy kierunek w moim życiu. Wakacje pełne ciężkich decyzji i przemyśleń. Na niektóre nie byłem gotowy, ale wracam pełen energii. Coś w moim życiu w końcu się zmieni. Dopiero teraz czuje, że daje krok wprzód. Kończy się moja rutyna. To jest czas na zapełnienie drugiej białej kartki.

PRZEPRASZAM ! Myślałem, że mi się uda wszystko pisać tak jak planowałem. Zdałem sobie sprawę, że planowanie jest totalną głupotą. Dlatego będę pisał tylko wtedy kiedy będę miał coś typu „wena” . Na 100% to będzie 1 w tygodniu.

DZIĘKUJĘ ! Coraz więcej osób tu zostaje i nas odwiedza. Jestem mega mile zaskoczony. Zaczynałem od zera dopiero około 1 sierpnia , a już po miesiącu czasu odwiedziło mojego ponad 1300 osób i ta liczba ciągle rośnie ! Dzięki 😉

ZMIANY ! Od 1 Września pojawi się nowy wygląd bloga. Chce, aby ten bloga pokazywał mnie i podobał się każdemu kto nas odwiedzi. Więc czekajcie do 1 września 🙂

Za niedługo szkoła ,koniec wakacji , mniej wolnego czasu. Ludzie wracają z urlopów i idą do pracy. Wracamy wszyscy do naszej szarej codzienności, ale myślę że to czasami przyjemna codzienność. Nie dałbym rady cały czas odpoczywać. Ciągłe przypały ze  znajomymi … Przecież bez tego nie da się żyć .

Powodzenia w szkole i w pracy !

Takie ode mnie podsumowanie miesiąca. Jeszcze w tym tygodniu może się pojawić recenzja dwóch filmów, więc wpadajcie i zaglądajcie ! Ode mnie to tyle 🙂 Do zobaczenia !

Facebooktwitter

2 komentarze

2 komentarze

 • avatar image
  Patryk Bloger Bożemski
  26 sierpnia 2015 Reply

  A ja jeszcze mam miesiąc wakacji :D Pozdrawiam! Czekam na nowy wygląd :)

 • avatar image
  Akinorew
  6 września 2015 Reply

  Pamiętaj nie planuj wszystkiego, życie jest mega przewrotne czasem planowanie daleko w przód prowadzi do rozczarowań i frustracji. Chociaż ja osobiście życzę Ci samych udanych chwil! cudownych wspomnień.

Leave a reply

Post your comment
Enter your name
Your e-mail address

Story Page