• Print
close
Breaking news

Myślałem, że 2017 rok będzie taki sam, jeśli chodzi o problemy, przeżycia ...read more Sie­dzia­łem już drugi mie­siąc w szpi­talu. Kilka tysięcy kilo­me­tr...read more W POPRZEDNIEJ CZĘŚCI „Za dwie godziny spo­tka­nie, a ja nie gotowy. K...read more

5 najlepszych aplikacji na telefon!

Jak co środę tematyczny wpis. Dzisiaj chcę wam pokazać moje ulubione i najlepsze aplikacje. Na pewno w tym spisie nie znajdziecie instagrama, snapchata czy messengera, ponieważ każdy te aplikacje zna i lubi. Ja pokażę takie mniej znane. Znajdą się aplikacje na androida oraz iOS’a.

1.IndaHash

df60ae30736117.Y3JvcCwxMDUxLDgyMiwyNjgsNTkz

Indahash to aplikacja dzięki której możesz trochę zarobić w prosty sposób. Jak? Wystarczy, że masz instagrama z powyżej 700 obserwatorami oraz minimum 16 zdjęć. W aplikacji pojawiają się różne kampanie do których możesz dołączyć. Jedynym twoim obowiązkiem żeby dostać za zdjęcie jakieś pieniądze to spełnienie warunków kampanii np. Wpadnij ze znajomymi do McDonald’a i zrób sobie zdjęcie jak wspólnie jecie. Proste? No pewnie! Aplikacja jest dostępna na androida i iOS.

2. Timetable

ad98bd59d4c396552ffb2cb5f8605834

Ciężko ci zapamiętać plan lekcji albo co masz na jutro zadane? Ja mam podobnie dlatego poszukałem i znalazłem aplikacje gdzie mam swój własny plan lekcji. Bardzo przyjemnie wygląda i jest mega prosty. Jednym minusem tej aplikacji jest długie dodawanie lekcji na poszczególnie dni. Możemy ustawić sobie powiadomienia które przypomni nam 5 min przed lekcją jaką lekcje będziemy mieli, a także możemy zapisać sobie na szybko notatki, zadania czy przypomnienia. Aplikacja jest na androida jak i na iOS.

3. Lens distortion

Insta-profile

Lubisz przerabiać zdjęcia albo chcesz żeby twoje zdjęcie wyglądało magicznie i zaskakująco? Ta  aplikacja odmienia zdjęcia. To nie jest zwykły edytor zdjęć gdzie masz filtry. Zamiast tych rzeczy jest mgła, przebłyski światła i pełno innych dodatków które sprawiają, że zdjęcie o wiele lepsze. Prosty i ładny interface. Aplikacja jest dostępna tylko na iOS.

Lens-Distortions-App-iPhone-5               Lens-Distortions-App-iPhone-4

4. Periscope 

unnamed (2)

Czasami lubimy się wygadać lub pochwalić. Ta aplikacja pozwala nam na nagrywanie na żywo z miejsca którego właśnie się znajdujemy. Filmy na żywo są na prawdę wysokiej jakości jak na taką aplikacje. Periscope działa tylko wtedy kiedy mamy konto na twitterze, ale to chyba nie problem. Może być ciężko na początku cokolwiek powiedzieć, ale jak już się pojawi pierwszy widz to można się wygadać czy pokazać jakieś ciekawe miejsce. Także my możemy oglądać jak inni nagrywają na żywo z różnych stron świata i komentować. Aplikacja jest dostępna na androida i na iOS.

5. Dumbmash

qAZ6mbIl

Nudzi ci się i nie masz co robić jak mi? To włączaj tą aplikacje i nagrywaj siebie z innym głosem z filmów czy ze znanych filmików albo parodiuj swoich ulubionych artystów! Wierz mi, nie znudzi ci się to. Po wysyłaj znajomym i zobaczysz jaki będzie ubaw 😀 Wiele osób już z tego korzysta. Proste nagrywanie. Trochę słaba jakość jak udostępniamy gdziekolwiek, ale to da się przeżyć. Dumbmash jest dostępna na androida i iOS.


Macie jakieś inne aplikacje? Piszcie w komentarzach chętnie z tego skorzystam i myślę inni też 😉

Wpadajcie też na Facebooka! 

Facebooktwitter

No Comments

Leave a reply

Post your comment
Enter your name
Your e-mail address

Story Page