• Print
close
Breaking news

Myślałem, że 2017 rok będzie taki sam, jeśli chodzi o problemy, przeżycia ...read more Sie­dzia­łem już drugi mie­siąc w szpi­talu. Kilka tysięcy kilo­me­tr...read more W POPRZEDNIEJ CZĘŚCI „Za dwie godziny spo­tka­nie, a ja nie gotowy. K...read more

20 Faktów o mnie

Ostatecznie tak będzie wyglądał blog. Jestem z niego mega zadowolony. Pełno planów mam w głowie. Mam zamiar całkowicie się poświęcić blogu. Pisać w terminie i jeszcze ciekawiej. Nie mam zamiaru ograniczać się tylko do opowiadań. Gotowanie, porady i moda. To jest taki nowy początek dla (NASZEGO) bloga :)

SONY DSC

Żeby się lepiej poznać, napisałem 20 faktów o mnie, które nie każdy zna!

 1. Mam na imię Błażej. Mieszkam w małej, ale pięknej wsi. Dopiero ją odkrywam i zobaczymy czy się w sobie zakochamy.
 2. Jak miałem 13 lat około miałem podejrzenie guza mózgu. Oczywiście moja mama mi tego nie powiedziała. Dopiero jak badania wykazały, że wszystko jest w porządku. Przyznała, że były takie obawy. Dziękuję jej za to, bo nie wiem, czy bym sobie poradził.

  takosik

 3. Nienawidzę szkoły. Kiedy byłem w klasie 4-6 zawsze przed wyjściem do szkoły bolała mnie głowa i brzuch. Często zostawałem w domu, bo się bałem nauczycieli.
 4. Moim marzeniem jest nauczyć się idealnie angielskiego i zostać cenionym aktorem. Niestety na początek muszę pozbyć się stresu przy występowaniu na scenie.
 5. Jestem mega podróżnikiem. Byłem w Turcji, Grecji, Egipcie, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Krecie, Cyprze, Francji, Chorwacji, Szwajcarii … Tego jest pełno. Jestem mega zadowolony, że miałem okazje odwiedzić tyle miejsc. Problem w tym, że prawie nic nie zwiedziłem Polski.
 6. Grałem kiedyś na instrumencie. Był to puzon. Tragedia! Chciałem grać na wiolonczeli, ale facet powiedział, że mam duże usta i powinienem dmuchać. Haha, ale było to ciekawe przeżycie. Przestałem grać po kilku miesiącach.
 7. Tańczyłem taniec towarzyski i nowoczesny i trochę hip-hop. To był super czas. Mogłem wyrzucić przez taniec całą złość. Poznałem wiele cudownych osób i tańczyłem z super osobami. Pozdrawiam Martę K. 😉
 8. Jestem bardzo wierzący, ale nie jestem jakąś dewotką. Mam poczucie, że ktoś rzeczywiście mnie prowadzi i mi pomaga, że to gdzieś prowadzi.
 9. Przed tym blogiem miałem pięć innych nieudanych blogów. Tłumaczę to sobie, że byłem niedojrzały.
 10. Często się wzruszam. Wydaje mi się, że po prostu jestem wrażliwy i słabo radzę sobie z ukrywaniem uczuć. Uważam, że jest to nawet pozytywna cecha, ale w niektórych sytuacjach może przeszkadzać.
 11. Byłem strasznym dzieckiem. Dużo krzyczałem, obrażałem się na wszystko, nikomu nie pomagałem, robiłem dziwne rzeczy. Czym to było spowodowane, nie wiem, ale to się zmieniło… chyba 😀SONY DSC
 12. Pierwszego i ostatniego papierosa zapaliłem, gdy miałem 8 lub 9 lat. Ciekawość wygrała, ale przyznałem się mamie. Wzięło mnie teraz na wspomnienia.
 13. Jestem wielkim fanem Marvella. Jak wychodzi jakiś film, to jestem pierwszy w kinie, ale komiksów niestety nie mam. Uwielbiam tematykę superbohaterów.
 14. Jest jedna rzecz, której się mega boję. Jest to samotność. Jak każdy z mojej rodziny umrze, to zostanę sam. Nikt mi w niczym nie będzie mógł pomóc. Mam dreszcze …
 15. Nie lubię pisać sms i odpisywać na messengerze. Uważam, że już lepiej gadać na żywo np. skype. Można to zobaczyć, że odpisuję czasami po godzinie. Za co przepraszam, ale jeśli chcecie napisać, to nie ma problemu. O! Albo lubię snapować, snapchat: tilapsoon.
 16. Kiedyś byłem maniakiem Minecraft. Potrafiłem grać 10 godzin. Mogę powiedzieć nawet, że byłem uzależniony. To był fajnie spędzony czas, ale jednak zmarnowany. Mogłem wyjść na dwór, a siedziałem w domu. Nie polecam!
 17. `Jedynym środkiem transportu, którym lubię się poruszać, są rolki. Na nich mogę przejechać cały Śląsk. Naprawdę to sama przyjemność. Ktoś z Was jeździ?
 18. Uwielbiam niebieskie oczy. Po prostu jak ktoś ma niebieskie oczy to jestem mega zachwycony :3
 19. Nienawidzę „oryginalności” u dziewczyn, chodź każda, wygląda już tak samo. Od razu mam jakiś wstręt do takich dziewczyn. Nawet jeśli miałaby to być  tylko rozmowa.
 20. Jestem dyslektykiem, a piszę bloga. Staram się nie popełniać błędów. Sami to możecie ocenić 😉

Jeśli się podoba lub macie pytania, komentujcie i udostępniajcie!

Sesje wykonała Weronika Płachecka. Jeśli chcecie kontakt to pisać do mnie 😉

 

Facebooktwitter

10 komentarzy

10 komentarzy

 • avatar image
  Morela
  1 kwietnia 2016 Reply

  WOW mega mega wyGLĄDASZ NA TYCH FOTKACH !

 • avatar image
  fan
  1 kwietnia 2016 Reply

  cudowny post

 • avatar image
  pola
  1 kwietnia 2016 Reply

  ŚWIETNIE JESTEŚ SUPER

 • avatar image
  Roxy
  1 kwietnia 2016 Reply

  Oj, pamiętam Cię jako małego brzdąca, fajnie widzieć, że wyrosłeś na rozsądnego faceta :) Czy autorką zdjęć jest Twoja siostra? (wstyd się przyznać, ale nie wiem jakie ma nazwisko po mężu! :o)

  • avatar image
   Bradley
   1 kwietnia 2016 Reply

   Miło to słyszeć! Tak, fotografem jest moja siostra ;)

 • avatar image
  Julka H.
  1 kwietnia 2016 Reply

  Świetny post i piękne zdjęcia:) powodzenia w dalszym blogowaniu. *jako dziecko rzeczywiście byłeś humorzasty, ale też śmieszny:)

  • avatar image
   Bradley
   1 kwietnia 2016 Reply

   Dzięki :D Ach... wspomnienia :)

 • avatar image
  Patrycja
  2 kwietnia 2016 Reply

  Podoba mi się to, że nie są to sztuczne odpowiedzi, mówisz o prawdziwym sobie nie jaki jesteś idealny. Twój blog bardzo mi się spodobał więc na pewno będę tutaj częściej wpadać :)

 • avatar image
  Oliwia
  2 kwietnia 2016 Reply

  Bardzo fajny post, rozwijaj się chłopaku, trzymam kciuki. ps. 18 punkt jest dobry :D wpadnij, jeśli masz ochotę: oliwia-blogg.blogspot.com

Leave a reply

Post your comment
Enter your name
Your e-mail address

Story Page